Wypadek na A4. Auto wypadĹo z jezdni, dwie osoby w szpitalu
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Wypadek na A4. Auto wypadĹo z jezdni, dwie osoby w szpitalu",
w którym piszą, że
"Na autostradzie A4 w kierunku WrocĹawia doszĹo do porannego zdarzenia drogowego. SamochĂłd osobowy wypadĹ z jezdni i zatrzymaĹ siÄ w rowie. Dwie osoby zostaĹy przetransportowane do szpitala. Do zdarze (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.