Wypadek na A4. Auto wypadło z jezdni, dwie osoby w szpitalu

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Wypadek na A4. Auto wypadło z jezdni, dwie osoby w szpitalu",

w którym piszą, że "Na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia doszło do porannego zdarzenia drogowego. SamochĂłd osobowy wypadł z jezdni i zatrzymał się w rowie. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Do zdarze (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.