Zderzenie trzech aut w Piotrówce. Kierowca miał ponad 2 promile

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Zderzenie trzech aut w PiotrĂłwce. Kierowca miał ponad 2 promile",

w którym piszą, że "Do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodĂłw osobowych doszło około godziny 12.00 w PiotrĂłwce. Policjanci ustalili, Ĺźe jeden z kierowcĂłw wykonywał manewr wyprzedzania, ktĂłry zakończył się czoło (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.