Zmiany przy budowie Centrum UsĹug Publicznych. Kierowcy pojadÄ w obu kierunkach
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Zmiany przy budowie Centrum UsĹug Publicznych. Kierowcy pojadÄ
w obu kierunkach",
w którym piszą, że
"Od 2 czerwca wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w rejonie budowy Centrum UsĹug Publicznych. Zmiany majÄ
uĹatwiÄ przejazd miÄdzy Opolem Wschodnim a ulicÄ
OzimskÄ
. Od 2 cze (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.