Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala",

w którym piszą, że "Na ulicy Oświęcimskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce skierowano straĹź poĹźarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Motocyklista został przewieziony do szpita (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.