Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy OĹwiÄcimskiej. Jedna osoba trafiĹa do szpitala
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy OĹwiÄcimskiej. Jedna osoba trafiĹa do szpitala",
w którym piszą, że
"Na ulicy OĹwiÄcimskiej doszĹo do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce skierowano straĹź poĹźarnÄ
, zespóŠratownictwa medycznego oraz policjÄ. Motocyklista zostaĹ przewieziony do szpita (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.