Zmiany przy budowie Centrum Usług Publicznych. Kierowcy pojadą w obu kierunkach

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Zmiany przy budowie Centrum Usług Publicznych. Kierowcy pojadą w obu kierunkach,

w którym piszą, że "Od 2 czerwca wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w rejonie budowy Centrum Usług Publicznych. Zmiany mają ułatwić przejazd między Opolem Wschodnim a ulicą Ozimską. Od 2 cze (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.