Kora wraca do Opola. Miasto odsłoni nowy pomnik artystki

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Kora wraca do Opola. Miasto odsłoni nowy pomnik artystki,

w którym piszą, że "W centrum Opola odsłonięty zostanie pomnik Olgi Sipowicz. Monument upamiętni artystkę, ktĂłra na trwałe wpisała się w historię Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki i polskiej sceny muzycznej. 5 czerw (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.