Dzielnicowa z Kietrza znów na podium. Wywalczyła cztery medale mistrzostw Polski

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Dzielnicowa z Kietrza znĂłw na podium. Wywalczyła cztery medale mistrzostw Polski,

w którym piszą, że "Na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańcĂłw, a w czasie wolnym z powodzeniem rywalizuje na pływalni. SierĹź. Oliwia Mosek z Komisariatu Policji w Kietrzu zdobyła cztery medale podczas Mistrzostw Polsk (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.