Oszustwa przy termomodernizacji. Straty przekroczyĹy 3 mln zĹotych
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Oszustwa przy termomodernizacji. Straty przekroczyĹy 3 mln zĹotych,
w którym piszą, że
"Blisko 40 osĂłb z wojewĂłdztw opolskiego, ĹlÄ
skiego i ĹĂłdzkiego mogĹo paĹÄ ofiarÄ
oszustwa zwiÄ
zanego z usĹugami termomodernizacji budynkĂłw oraz pozyskiwaniem dofinansowania. Policjanci z Komendy Powiat (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.