Oszustwa przy termomodernizacji. Straty przekroczyły 3 mln złotych

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Oszustwa przy termomodernizacji. Straty przekroczyły 3 mln złotych,

w którym piszą, że "Blisko 40 osĂłb z wojewĂłdztw opolskiego, śląskiego i łódzkiego mogło paść ofiarą oszustwa związanego z usługami termomodernizacji budynkĂłw oraz pozyskiwaniem dofinansowania. Policjanci z Komendy Powiat (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.